System & VGA Coolers
Technical info of the product
| Manufacturer: | XILENCE | Weight: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.22 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007875 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.22 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Dimensions | 120 x 120 x 25mm |
| Air flow | 70 cfm |
| Noise level, max | 32.5 dB |
| Category Code | COS |


