PC Mounts and Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.306 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001782 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.31 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | PCA |


