PC Mounts and Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Weight: | 4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.224 kg |
| Shipping Box Width | 18 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01229 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.22 kg |
| Unit Net Weight | 4 kg |
| Colour | Silver |
| Category Code | PCA |


