Memory SODIMM
Technical info of the product
| Manufacturer: | KINGSTON | Weight: | 0.012kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001402 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Category Code | MEB |


