Memory DIMM
Technical info of the product
| Manufacturer: | CRUCIAL | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 38 cm |
| Shipping box quantity | 500 |
| Shipping Box Weight | 13 kg |
| Shipping Box Width | 40 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000152 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.026 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Nominal voltage | 1.2 V |
| Frequency speed | 2666 MHz |
| Memory type | DDR4 |
| CL | 19 |
| Memory module capacity | 4GB |
| Module form factor | 288-pin DIMM |
| Number of modules | 1 |
| Total capacity | 4GB |
| Category Code | MEM |


