Memory DIMM
Technical info of the product
| Manufacturer: | GIGABYTE | Weight: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.367 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006683 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.367 kg |
| Category Code | MEM |


