Mainboards for Intel CPUs
Technical info of the product
| Manufacturer: | MSI |
|---|
| Shipping Box Depth | 35 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.536 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006143 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.54 kg |
| Category Code | MBI |


