Mainboards for Intel CPUs
Technical info of the product
| Manufacturer: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 27.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.902 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004008 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.902 kg |
| Category Code | MBI |


