Mainboards for Intel CPUs
Technical info of the product
| Manufacturer: | GIGABYTE |
|---|
| Shipping Box Depth | 26.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.747 kg |
| Shipping Box Width | 27.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00392 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.747 kg |
| Category Code | MBI |


