Mainboards for Intel CPUs
Technical info of the product
| Manufacturer: | ASUS |
|---|
| Shipping Box Depth | 28 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.292 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00539 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.29 kg |
| Category Code | MBI |


