HDD/SSD Mounting
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.063kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.16 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000936 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.16 kg |
| Category Code | HDA |


