HDD/SSD Mounting
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.081kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 15.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007363 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.081 kg |
| Category Code | HDA |


