HDD/SSD Mounting
Technical info of the product
| Manufacturer: | RIVACASE | Weight: | 0.109kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 1.633 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008146 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.136 kg |
| Unit Net Weight | 0.109 kg |
| Colour | Red |
| Category Code | HDA |


