CPU
Technical info of the product
| Manufacturer: | INTEL |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.455 kg |
| Shipping Box Width | 8.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0011 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.455 kg |
| Category Code | CPU |


