Cooling Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | XILENCE | Weight: | 0.0025kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000342 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.0025 kg |
| Category Code | COA |


