Cooling Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.013 kg |
| Shipping Box Width | 6.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001728 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.013 kg |
| Unit Net Weight | 0.0015 kg |
| Colour | Grey |
| Category Code | COA |


