Cooling Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | COOLER MASTER | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000437 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Category Code | COA |


