Cooling Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | NZXT | Weight: | 0.007kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.4 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00036 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.4 kg |
| Unit Net Weight | 0.007 kg |
| Colour | Blue |
| Model name | RF-ACT12-U1 |
| Category Code | COA |


