Cases
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANTEC |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.55 kg |
| Shipping Box Width | 27 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.05468 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.55 kg |
| Category Code | CAS |


