Web Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANKER | Weight: | 0.29kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.333 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001051 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.333 kg |
| Category Code | WCA |


