Web Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.119kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 71.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 6.6 kg |
| Shipping Box Width | 29.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002742 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.33 kg |
| Unit Net Weight | 0.119 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 97×57×33mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 2.0 | Yes |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Category Code | WCA |


