Web Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | LOGITECH | Weight: | 0.075kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 13.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001539 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.075 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 31.91x72.91x66.64mm |
| Cord length | 2 m |
| Microphone | Built-in |
| USB | Yes |
| MacOS | Yes |
| Native resolution | 1280x720 |
| Category Code | WCA |


