USB Hubs
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANKER |
|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.077 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002209 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.077 kg |
| Category Code | UHU |


