USB Hubs
Technical info of the product
| Manufacturer: | NZXT |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005096 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Category Code | UHU |


