Internal PC Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.022kg |
|---|
| Length | 0.45 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 10.5 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 0.18 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001785 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.022 kg |
| Category Code | CAB |


