Internal PC Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD |
|---|
| Length | 0.1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.01 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 3.75e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.008 kg |
| Category Code | CAB |


