Cleaning Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.56kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 36.5 cm |
| Shipping box quantity | 12 |
| Shipping Box Weight | 7.25 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001941 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.604 kg |
| Unit Net Weight | 0.56 kg |
| Cleaning product type | Compressed air |
| Volume | 750 ml |
| Category Code | CLN |


