Cleaning Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.34kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 6.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.355 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008873 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.355 kg |
| Unit Net Weight | 0.34 kg |
| Cleaning product type | Compressed air |
| Volume | 400 ml |
| Category Code | CLN |


