Cleaning Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.26kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.26 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001088 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.26 kg |
| Unit Net Weight | 0.26 kg |
| Cleaning product type | Wipes |
| Category Code | CLN |


