Cleaning Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.022 kg |
| Shipping Box Width | 15 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000165 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.022 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Cleaning product type | Tissue |
| Category Code | CLN |


