Cleaning Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 6.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.215 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008027 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.215 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Cleaning product type | Compressed air/Spray |
| Volume | 200 ml |
| Category Code | CLN |


