Cleaning Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.48kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 5.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.484 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007562 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.484 kg |
| Unit Net Weight | 0.48 kg |
| Volume | 400ml |
| Category Code | CLN |


