Net Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | EUFY | Weight: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.929 kg |
| Shipping Box Width | 18 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002754 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.929 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Micro-USB | 1 |
| Category Code | NCI |


