Net Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | EUFY | Weight: | 1.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.85 kg |
| Shipping Box Width | 17.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007446 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.85 kg |
| Unit Net Weight | 1.7 kg |
| Category Code | NCI |


