Net Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | TP-LINK | Weight: | 0.22kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.285 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001706 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.285 kg |
| Unit Net Weight | 0.22 kg |
| Dimensions | 67.6 x 54.8 x 98.9 mm |
| Included Accessories | DC Power Adapter, Quick Start Guide, Mounting Screws, Mounting Template |
| Microphone | Built-in |
| Wireless connections | WLAN |
| Sensor size | 1/3.2” |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| IEEE 802.11b | Yes |
| IEEE 802.11g | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Lens angle | 105 degrees |
| Lens data | F/NO: 2.0; Focal Length: 3.3mm |
| Camera design | Other |
| IR Illumination | Yes |
| Category Code | NCI |


