Instant Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | FUJIFILM | Weight: | 0.055kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.063 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00017 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.063 kg |
| Unit Net Weight | 0.055 kg |
| Category Code | INS |


