Instant Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.08kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003125 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.09 kg |
| Unit Net Weight | 0.08 kg |
| Category Code | INS |


