Instant Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | FUJIFILM | Weight: | 0.07kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.12 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000323 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.12 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| Category Code | INS |


