Instant Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | FUJIFILM | Weight: | 0.39kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.63 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002304 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.63 kg |
| Unit Net Weight | 0.39 kg |
| Colour | Charcoal |
| Dimensions | 130.7 mm × 118.6 mm × 57.5 mm |
| Lens data | 2 components, 2 elements, f = 65.75 mm,1:12.6 |
| Category Code | INS |


