Instant Cameras
Technical info of the product
| Manufacturer: | FUJIFILM | Weight: | 0.293kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.51 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001522 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.51 kg |
| Unit Net Weight | 0.293 kg |
| Colour | Blue |
| Dimensions | 107.6 mm × 121.2 mm × 67.3 mm |
| Battery | AA x2 |
| Lens data | 2 components, 2 elements, f = 60 mm, 1:12.7 |
| Category Code | INS |


