Flash memory Cards & Readers
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.036 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000228 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.036 kg |
| Category Code | MFL |


