Flash memory Cards & Readers
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.01 kg |
| Shipping Box Width | 8.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 2.988e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Category Code | MFL |


