Drone Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | DJI | Weight: | 0.078kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.19 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0027 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.19 kg |
| Unit Net Weight | 0.078 kg |
| Drone accessory type | Propellers/guards |
| Category Code | DRA |


