Drone Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.015kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.02 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 7.875e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.02 kg |
| Unit Net Weight | 0.015 kg |
| Drone accessory type | Cable |
| Category Code | DRA |


