Car Video Recorders
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRANSCEND | Weight: | 0.015kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.7 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 7.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002953 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.035 kg |
| Unit Net Weight | 0.015 kg |
| Dimensions | 51 x 29 x 55mm |
| Category Code | VRE |


