Car Video Recorders
Technical info of the product
| Manufacturer: | 70MAI | Weight: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 15.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.6 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001434 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.6 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| USB 2.0 | 1 |
| Included Accessories | Mount x 1, Power Cable x 1, Power Adapter x 1, Electrostatic Sticker x 2, Heat Resistant Adhesive x2, Crowbar x 1, User Manual x 1 |
| Lens angle | 140 degrees |
| Native resolution | 3840x2160 |
| Category Code | VRE |


