Action Camera Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.169kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.23 kg |
| Shipping Box Width | 7.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007956 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.23 kg |
| Unit Net Weight | 0.169 kg |
| Dimensions | Φ47.9 × 147 mm |
| Camera accessory type | Case/Charger |
| Category Code | CCC |


