Action Camera Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | INSTA360 | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003124 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Camera accessory type | Lense |
| Category Code | CCC |


