Tools
Technical info of the product
| Manufacturer: | GENWAY | Weight: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.28 kg |
| Shipping Box Width | 14.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00143 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.28 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | TOO |


