Network Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.022kg |
|---|
| Length | 3 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 20 cm |
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.067 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00108 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.067 kg |
| Unit Net Weight | 0.022 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | CBL |


